HAC-HDW1200TRQ-0280B-S5
HAC-HDW1200TRQ-0280B-S5
Dahua Analóg turretkamera - HAC-HDW1200TRQ (2MP, 2,8mm, IR25m, ICR, IP50, DWDR)
Felbontás: 2
CCD/CMOS: 1/2,7" CMOS
Kültéri kivitel: Van
Lencse: 2,8
Beépített Infra led: Van
Max. IR távolság: 25
Video kimenet: 1x BNC
AWB: Van
BLC: Van
DWDR: Van
WDR: Van
Tápellátás: 12V DC
Fogyasztás: 2,6000000
Működési hőmérséklet: -40C ~ +50C
Típus: 4 in 1
Rendelhető
Márka: DAHUA
Cikkszám: HAC-HDW1200TRQ-0280B-S5
EAN:
Availability:
In Stock
Mennyiség
Kosárba
Tulajdonságok
Leírás
Tulajdonságok
Felbontás
2
CCD/CMOS
1/2,7" CMOS
Kültéri kivitel
Van
Lencse
2,8
Beépített Infra led
Van
Max. IR távolság
25
Video kimenet
1x BNC
AWB
BLC
DWDR
WDR
Tápellátás
12V DC
Fogyasztás
Működési hőmérséklet
-40C ~ +50C
Típus
4 in 1